TS35/7.5-300
NEW
Manufacturer Part No.
TS35/7.5-300
Schukat Part No.
TS35/7.5-300
Manufacturer
0 Pcs. in stock
Next Stock Receipt
Week 26/2026
71 Pcs.
Prices
Manufacturer bundle 150 Pcs.
Dimension: Length
300 mm
Alternative Part Number
  • PGG2TS35-7.5-300
Dimension: Length
  • 300 mm
Dimension: Width
  • 35 mm
Dimension: Height
  • 7.5 mm