TS35/7.5-200
NEW
Manufacturer Part No.
TS35/7.5-200
Schukat Part No.
TS35/7.5-200
Manufacturer
0 Pcs. in stock
Next Stock Receipt
Week 26/2026
138 Pcs.
Prices
Manufacturer bundle 200 Pcs.
Dimension: Length
200 mm
Alternative Part Number
  • PGG2TS35-7.5-200
Dimension: Length
  • 200 mm
Dimension: Width
  • 35 mm
Dimension: Height
  • 7.5 mm