TS35/15-150
NEW
Manufacturer Part No.
TS35/15-150
Schukat Part No.
TS35/15-150
Manufacturer
0 Pcs. in stock
Next Stock Receipt
Week 26/2026
158 Pcs.
Planned delivery time
Ø 14 Weeks
Prices
Manufacturer bundle 180 Pcs.
Price per 1 Pcs.
Quantity and Options
(at least 5 or multiple of 5)
All prices net plus VAT. We do not deliver to private customers.
Fact Sheet
Series
TS35/15
Type
hat rail
Dimension: Length
150 mm
Design
TS35
Material
Steel
Manufacturer
  • MEAN WELL
Series
  • TS35/15
Type
  • hat rail
Alternative Part Number
  • PGG2TS35-15-150
Product group
  • L9985
Product description
Dimensions and Weights
Dimension: Length
  • 150 mm
Dimension: Width
  • 35 mm
Dimension: Height
  • 15 mm