ERDN20-24
MEAN WELL Redundancy module Enclosed Metal 20A
ERDN20-24ERDN20-24ERDN20-24
Manufacturer Part No.
ERDN20-24
Schukat Part No.
ERDN20-24
Manufacturer
86 Pcs. in stock
Output current
20.000 A
Dimension: Width
  • 82 mm
Dimension: Height
  • 36 mm
Dimension: Depth
  • 99 mm
Input voltage min. DC
  • 19 V
Input voltage max. DC
  • 29 V
Output current
  • 20.000 A