EALED94X67-W
DISPLAY VISIONS LED Backlight 9,6V 15mA white
EALED94X67-W
Manufacturer Part No.
EALED94X67-W
Schukat Part No.
EALED94X67-W
Manufacturer
17 Pcs. in stock
Planned delivery time
Ø 2 Weeks
Prices
Manufacturer bundle 6 Pcs.
Price per 1 Pcs.
Quantity and Options
(at least 1 or multiple of 1)
Manufacturer
  • DISPLAY VISIONS
Type
  • LED Backlight
Series
  • EALED_
Product group
  • W6267
Dimension: Width
  • 94 mm
Dimension: Height
  • 66.9 mm
Dimension: Depth
  • 3.6 mm
Features
  • LED Backlight for EADOGXL240_-7 white
Electrical Properties
(Uf) Forward Voltage
  • 9.6 V
(If) Forward Current
  • 15 mA