EALED78X64-RGB
DISPLAY VISIONS LED Backlight 4,0V 180mA RGB
EALED78X64-RGB
Manufacturer Part No.
EALED78X64-RGB
Schukat Part No.
EALED78X64-RGB
Manufacturer
9 Pcs. in stock
Planned delivery time
Ø 2 Weeks
Prices
Manufacturer bundle 9 Pcs.
Price per 1 Pcs.
Quantity and Options
(at least 1 or multiple of 1)
Manufacturer
  • DISPLAY VISIONS
Type
  • LED Backlight
Series
  • EALED_
Product group
  • W6267
Dimension: Width
  • 78 mm
Dimension: Height
  • 64 mm
Dimension: Depth
  • 4.2 mm
Features
  • LED Backlight for EADOGXL160_-7 RGB
Electrical Properties
(Uf) Forward Voltage
  • 4 V
(If) Forward Current
  • 180 mA