378-2-020-XXN-XS
Binder MPE Locking tray 378-2 Accessories Shackle 20 Pole
378-2-020-XXN-XS378-2-020-XXN-XS
Manufacturer Part No.
378-2-020-XXN-XS
Schukat Part No.
378-2-020-XXN-XS
Manufacturer
84 Pcs. in stock
Prices
Manufacturer bundle 1 Pcs.
Type
Locking tray
Series
378-2
Number of poles
20
Class of Inflammability
UL 94 V-0
Locking Type
Shackle
Type
  • Locking tray
Number of poles
  • 20
Strain Relief
  • no
Locking Type
  • Shackle
Dimensions and Weights
Dimension: Width
  • 100 mm
Dimension: Height
  • 14.5 mm
Dimension: Depth
  • 25 mm
Mechanical Features
Drilling Dimensions
  • 4.2 mm
Class of Inflammability
  • UL 94 V-0