378-1-030-XXN-XS
Binder MPE Housing 378-1 Accessories Latching lug 30 Pole
378-1-030-XXN-XS378-1-030-XXN-XS
Manufacturer Part No.
378-1-030-XXN-XS
Schukat Part No.
378-1-030-XXN-XS
Manufacturer
172 Pcs. in stock
Prices
Manufacturer bundle 10 Pcs.
Type
Housing
Series
378-1
Number of poles
30
Class of Inflammability
UL 94 V-0
Locking Type
Latching lug
Type
  • Housing
Number of poles
  • 30
Locking Type
  • Latching lug
Dimensions and Weights
Dimension: Width
  • 74 mm
Dimension: Height
  • 53 mm
Dimension: Depth
  • 25 mm
Class of Inflammability
  • UL 94 V-0